Menu główne

Psy

Suczki

Szczeniaki

Kontakt

Iwona Paszyńska-Wesołowska
BYDGOSZCZ
POLSKA / POLAND
tel: 0 512 33 76 81
e-mail: iwonapaszynska@wp.pl

polski/polish angielski / english

Aktualności
2007-11-26, Bydgoszcz, Polska

Gotard van het Kumtichshof w Polsce !!!

Gotard już w Polsce. Po kilku miesięcznym oczekiwaniu Gotard van het Kumtichshof znajduje się wśród nas! Po kolejnego schipperkowego członka naszej rodziny wybraliśmy się w ponad 13 godzinną podróż (ok 1200 km) do Belgii, ojczyzny Schipperke, kraju z którego wywodzi się ta rasa. Gotard urodził się w jednej z najlepszych hodowli w Belgii - van het Kumtichshof.

Rodzicami Gotarda są Arko de la Bande à Moneuse i Coquine van het Kumtichshof, oboje pochodzą z uznanych hodowli, odnoszących wielokrotne sukcesy we Francji i w Beneluksie.

Matka i ojciec Gotarda, wraz z dziadkiem Zoef van het Kumtichshof promują rasę Schipperke w atlasie psów ras belgijskich "Encyclopedie van de Belgische Hondenrassen By Dr Robert POLEET and Prof. Dominique Grandjean Book of Royal Canin". Ponadto zdjęcia Zoef van het Kumtichshof znaleźć można na bilbordach i ulotkach reklamowych jednej z najlepszych karm dla psów w Belgii.

Tym to sposobem Gotard jest jedynym belgijskim Schipperke w Polsce i zarazem Europie Środkowo-Wschodniej. Mamy nadzieję, że pójdzie w ślady Arko i Coquine i chociaż w części dorówna swoim rodzicom.

 

Zdjęcia
P1011009.JPG
P1011049_480.JPG
P1010983_wynik.JPG
Copyright by ...:::Schipperke - AB NUNC:::... szablony